Quady Obóz

Quady Obóz to oferty obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży oferowane w czasie wakacji.

Co to są quady ?

To pojazdy czterokołowe przeznaczone do jazdy sportowej i rekreacyjnej. Dzięki dwu- lub czterosuwowemu silnikowi jazda w trudnym, niedostępnym dla samochodu osobowego terenie będzie do pokonania. Błotniste drogi, przejazd przez rzekę czy wjazd na umiarkowanie strome wzgórze nie stanowią żadnego problemu. A to dzięki oponom o obniżonym ciśnieniu. Quady dzieli się na trzy rodzaje sportowe, rekreacyjne i terenowe. Różnią się między sobą pojemnością silnika, typem napędu i przeznaczeniem.

 

Niesamowita przygoda móc poprowadzić pojazd jeszcze zanim zda się na prawo jazdy. Tutaj ważna uwaga dla rodziców! Jazdy odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów.

Tutaj znajdziesz ofertę dla siebie.

Dlatego nie zwlekaj i zacznij przeglądać propozycje jakie dla Ciebie mamy!

A czego możesz się spodziewać ?

Oferty posegregowane są dla Twojej wygody na regiony i miejscowości. Czekają na Ciebie super ciekawe oferty tematyczne. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób wyszukasz interesujące Cię propozycje.

Łatwo można też znaleźć interesującą ofertę korzystając z inteligentnej wyszukiwarki dostępnej praktycznie na każdej stronie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę szukaną frazę, a ona pokaże Ci co mamy dostępnego.