Nowe wyzwanie

Nowe wyzwanie rzucone nam przez los na tym właśnie etapie życia. Tylko od nas samych zależy czy droga ta będzie docelowo sukcesem.

Krótko o Nas

Wiele lat pracy w branży turystycznej. Nasza wiedza i doświadczenie oraz profesjonalne podejście do klienta, stwarzają nam możliwości rozwoju. A co za tym idzie zapewnienie obsługi naszym Klientom na odpowiednio wysokim poziomie. Jako Agencja Turystyczna współpracujemy z wybranymi biurami podróży, które posiadają wszystkie niezbędne gwarancje i wpisy, a określone w Ustawie z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych. Dzięki czemu przedstawiamy na naszym portalu szeroki wachlarz wyjazdów wielu biur podróży, co pozwala dobrać odpowiednią ofertę wyjazdu dla siebie nie tylko pod względem programu zwiedzania ale również ceny.

Jak do tego doszło ?

Covid-19 namieszał w życiu wielu osób. W dobie kryzysu i braku możliwości zarobku, często pojawiało się postanowienie by zmienić dotychczasowe życie z nadzieją na lepsze jutro.

Tak . . . to zdanie dotyczy również NAS.

Dlatego nowe wyzwanie jakim jest własna działalność to kierunek, w którym zmierzamy. Ponieważ doświadczenie jakie zdobyłyśmy w dotychczasowym życiu zawodowym związane było z branżą turystyczną, wiemy że sukces jest w zasięgu ręki.

Nowe wyzwania i początki, jak nie od dziś wiadomo, nigdy nie są łatwe. Jeśli jednak ma się wsparcie najbliższych, wiarę w ludzi i ogromne chęci do pracy, a do tego wiedzę i doświadczenie – to SUKCES musi przyjść.

Czego możesz oczekiwać ?

Szybko, konkretnie i na temat, a do tego profesjonalnie. Tego właśnie możesz oczekiwać jeśli znajdziesz się w gronie naszych Klientów.

Plany na przyszłość

Czas pokaże jak bardzo rozszerzy się oferta. Mamy mnóstwo planów i możliwości wprowadzenia nowych ofert.

Co więcej

Oprócz propozycji wyjazdów na obozy i kolonie letnie dla dzieci i młodzieży oraz zimowiska, znajdziecie Państwo tutaj również informacje, które pozwolą odpowiednio dobrać idealny wyjazd dla swojej pociechy.

Wiele trapiących odpowiedzi znaleźć będzie można w naszym FAQ, które już teraz posiada podstawowe pytania, często nurtujące rodziców przed wyjazdem dziecka. Zachęcamy również do przesyłania nam zapytań, na które nie znaleźli Państwo odpowiedzi. Takie rozwiązanie pozwoli nam na ciągłe poszerzanie informacji zawartych w poradniku dla rodzica czyli FAQ. Po pewnym czasie wiedza zawarta w tym dziale na pewno będzie bardzo pomocna zarówno dla dotychczasowych klientów, ale przede wszystkim nowych rodziców wysyłających swoje dziecko po raz pierwszy.

W ofercie dostępne również wyjazdy na wycieczki objazdowe, pielgrzymki, wypoczynki ze zwiedzaniem oraz wiele propozycji wyjazdów na specjalne okazje jak np. Sylwester, Karnawał, Walentynki, Weekend Majowy i wiele innych.

Tymczasem zapraszamy i zachęcamy do przeglądania i zamawiania ofert wyjazdów na Obozy i Kolonie Letnie oraz Zimowiska dla dzieci i młodzieży.

Serdecznie Pozdrawiamy

Zespół Nova Tour