Krok 1 

Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie przy interesującej Cię ofercie. Warto dodać, że kliknięcie przycisku zamawiam nie wiąże się od razu z kosztami, dzięki temu mogą Państwo dokonać zmiany bez żadnych konsekwencji.

Krok 2

Po dokonaniu rezerwacji wstępnej i sprawdzeniu przez nas dostępności miejsc, prześlemy drogą mailową dokumenty potrzebne do potwierdzenia rezerwacji. Będą to m. in. umowa (z którą należy się zapoznać, sprawdzić prawidłowość danych oraz podpisać), warunki uczestnictwa, karta kwalifikacyjna (dot. tylko wyjazdów dla dzieci i młodzieży), gwarancja OC oraz inne niezbędne dokumenty zależne od zamawianej oferty.

Ze względu na formalny obowiązek posiadania podpisanej umowy-zgłoszenie, prosimy o odesłanie jej do nas w formie zdjęcia lub skanu na adres mailowy rezerwacja@novatour.pl). Z pewnością w wiadomości mailowej, po złożeniu przez Państwa zamówienia, prześlemy szczegółowe informacje dotyczące każdego z przesłanych dokumentów.

Krok 3

Aby zamówienie było skuteczne, konieczne jest dokonanie płatności zgodnie z kwotami i terminami, które zostaną podane w umowie-zgłoszenie. Numer rachunku bankowego znajdować się będzie na umowie.

Jednocześnie prosimy o przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu wraz z podpisaną umową-zgłoszenie na wskazany adres e-mail.

Krok 4

Po zaksięgowaniu płatności otrzymają Państwo na wskazany w zamówieniu adres e-mail, podpisaną umowę-zgłoszenie ze strony Nova Tour. 

Krok 5

Pozostaje już tylko dokonanie płatności pozostałej kwoty i jest to zazwyczaj ok. 30 dni przed wyjazdem. Dokładnie termin znajdować się będzie na umowie.

A teraz czas oczekiwania na wyjazd, pakowania walizki i dobrej zabawy podczas wyjazdu !

 

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.