Jastrzębia Góra Obóz

Jastrzębia Góra Obóz Poznawaj z nami Polskę. Czekają na Ciebie oferty obozów i kolonii letnich nad polskim morzem. Piękne widoki, kąpiele w Bałtyku i super zabawa są w zasięgu ręki.
Odwiedź z nami Jastrzębią Górę. Dzięki temu czeka na Ciebie super wypoczynek i zabawa nad morzem.

To miejscowość położona w województwie pomorskim, nad naszym polskim morzem. Jastrzębia Góra jest najdalej wysuniętym miastem w Polsce co symbolizuje obelisk “Gwiazda Północy”.

Przepiękne, szerokie, piaszczyste choć w niektórych miejscach można natknąć się na sporą ilość kamyczków. Spacerując wzdłuż brzegu podziwiać możesz przepiękne wybrzeże klifowe, które osiąga wysokość aż 33 m. Jednocześnie stanowi doskonałe miejsce jako punkt widokowy, zwłaszcza gdy masz ochotę obserwować wschód lub zachód słońca.

Odwiedzając to miasto nie możesz zapomnieć o przejściu się Lisim Jarem. Jest to wąwóz o długości 350m, który porastają ponad stuletnie buki. Oczywiście kolejnym punktem obowiązkowym jest Latarnia Morska w Rozewiu, która położona jest przy zachodniej granicy Jastrzębiej Góry. Możesz tam oglądać wszystkie latarnie morskie polskiego wybrzeża w miniaturze.

Dlatego nie czekaj i przeglądaj propozycje jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.