Liban Pielgrzymka

Liban Pielgrzymka to oferty wycieczek i pobytów. Różnią się od wyjazdów na wycieczki objazdowe tym iż podczas całego wyjazdu, grupie zapewniona jest opieka duchowa kapłana. Istnieje również możliwość uczestnictwa we Mszach Świętych.

Liban często nazywany jest Szwajcarią Bliskiego Wschodu. Tu przyrodą zachwycisz się na każdym kroku. Piękne wybrzeża i plaże, zielone doliny i góry oraz jaskinie z podziemnymi rzekami, które zaliczono do Nowych 7 Cudów Świata. Jeśli jeszcze nie wiesz, to w okresie zimowym libańskie stoki wcale nie ustępują tym alpejskim.

Według legend to miejsce, w którym Adam osiedlił się po wygnaniu z Raju. Wspominany jest wielokrotnie zarówno w Starym, jak i Nowym Testamencie. Uznaje się go również za serce kościoła chrześcijańskiego i ziemia święta, gdzie nauczał Jezus. Nic więc dziwnego, że przyciąga pielgrzymów z całego świata. Z pewnością wycieczka czy pielgrzymka do Libanu to niesamowitym przeżycie. Dlatego wybierz się koniecznie na zwiedzanie Libanu czy to na wycieczkę objazdową czy pielgrzymkę.

Tutaj znajdziesz ofertę dla siebie. Dlatego nie zwlekaj i zacznij przeglądać propozycje jakie dla Ciebie mamy!

Znajdziesz tutaj wykaz wycieczek z opieką duchową kapłana. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób wyszukasz interesujące Cię propozycje.

Łatwo można też znaleźć interesującą ofertę korzystając z inteligentnej wyszukiwarki dostępnej praktycznie na każdej stronie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę szukaną frazę, a ona pokaże Ci co mamy dostępnego.