Jordania Pielgrzymka

Jordania Pielgrzymka to oferty wycieczek i pobytów. Różnią się od wyjazdów na wycieczki objazdowe tym iż podczas całego wyjazdu, grupie zapewniona jest opieka duchowa kapłana. Istnieje również możliwość uczestnictwa we Mszach Świętych.

Ziemia Święta i Jordania to dla każdego chrześcijanina bardzo ważne tereny. Dla wielu chrześcijan, nie tylko z Polski ale i z całego świata, pielgrzymka do Jordanii jest marzeniem. To właśnie tutaj, ponad dwa tysiące lat temu, odbył się chrzest Jezusa, tu głosił on swoje nauki, tu umarł i tu zmartwychwstał. Izrael i Jordania to miejsca, które były świadkami wydarzeń ze Starego Testamentu. Dlatego wyrusz w drogę, którą przemierzał Jezus i Apostołowie.

Znajdziesz tutaj wykaz wycieczek z opieką duchową kapłana. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób wyszukasz interesujące Cię propozycje.

Łatwo można też znaleźć interesującą ofertę korzystając z inteligentnej wyszukiwarki dostępnej praktycznie na każdej stronie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę szukaną frazę, a ona pokaże Ci co mamy dostępnego.