Tropical Island wycieczki

Tropical Island wycieczki to oferty wycieczek i pobytów w ciągu całego roku, które umożliwiają poznawanie najdalszych zakątków naszego globu.

A czego możesz się spodziewać  ?

Tropical Island pod Berlinem to największy park tropikalny w Europie, w którym znajduje się wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Koniecznie zabierz strój kąpielowy, ponieważ jest to park wodny, w którym czeka na Ciebie świetna zabawa. Czeka tu na Was największy zadaszony Las Tropikalny oraz najwyższa zjeżdżalnia wodna Niemiec. Oprócz tego wypocząć można w strefie saun o powierzchni 10.000 m kw. oraz skorzystać z bogatej oferty masaży. Niedawno powstała też Tropical Islands AMAZONIA czyli strefę wodna na wolnym powietrzu z basenami, rzeką Whitewater River i obiektami sportowymi.

Zwiedzaj naszą piękną planetę. Wyrusz na wycieczkę objazdową i poznaj najdalsze zakątki naszej ziemi. Do wyboru masz wiele ofert zarówno wycieczek jednodniowych, weekendowych jak i kilku a nawet kilkunastodniowych. Jednocześnie nie ma miejsca, którego nie możesz odwiedzić. Zwiedzać możesz już nie tylko Polskę czy Europę ale również najdalsze kraje w Azji,  Safari w Afryce czy stany w Ameryce. Dzięki czemu przeżyjesz niesamowite przygody, poznasz kulturę innych krajów i podziwiać będziesz najpiękniejsze widoki o jakich mogłeś do tej pory tylko pomyśleć.

Tutaj znajdziesz ofertę dla siebie. Dlatego nie zwlekaj i zacznij przeglądać propozycje jakie dla Ciebie mamy!

Oferty posegregowane są dla Twojej wygody na kraje. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób wyszukasz interesujące Cię propozycje. Odwiedzisz z nami Grecję, Bułgarię, Włochy, Hiszpanię, Francję i wiele innych zakątków.

Łatwo można też znaleźć interesującą ofertę korzystając z inteligentnej wyszukiwarki dostępnej praktycznie na każdej stronie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę szukaną frazę, a ona pokaże Ci co mamy dostępnego.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.