Szczawnica Wypoczynek

Szczawnica Wypoczynek czyli oferty wyjazdów pobytowych w Polsce. Szeroka baza ofert wypoczynkowych w Polsce i za granicą dla każdego.

Szczawnica to znane uzdrowisko w województwie małopolskim, u podnóża Pienin. Leczy się tutaj głównie choroby układu oddechowego. Znajdziesz tu malowniczy górski krajobraz, wody mineralne oraz bukowe, jodłowe i modrzewiowe lasy. Dzięki czemu spacery po parkach i licznych szlakach turystycznych to sama przyjemność.

Szczawnica Zimą:

W centrum znajduje się 4-osobowa kolejka krzesełkowa na Palenicę, na szczycie której skorzystać można ze zjeżdżalni grawitacyjnej.  W zimie do dyspozycji oddane są trasy narciarskie, sztucznie naśnieżane i oświetlone. Szczawnica to także idealne miejsce na kuligi czy przejażdżki skuterem śnieżnym.

Szczawnica Latem:

W okresie letnim największą atrakcją jest spływ przełomem Dunajca. Niedaleko jest również piesze i rowerowe przejście graniczne ze Słowacją. W okolicy znajduje się także stadnina koni czy parki linowe w Krościenku n/Dunajcem oraz Szczawnicy.

Łatwo znajdziesz tutaj interesującą ofertę korzystając z inteligentnej wyszukiwarki dostępnej praktycznie na każdej stronie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę szukaną frazę, a ona pokaże Ci co mamy dostępnego.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.