Sylwester w Rytrze 2023 czyli oferty wyjazdów pobytowych w Polsce. Szeroka baza ofert wypoczynkowych w Polsce i za granicą dla każdego.

Rytro położone w województwie małopolskim, w Beskidzie Sądeckim, na trasie z Nowego Sącza do Piwnicznej, w Dolinie Roztoki. Największą atrakcję stanowią ruiny zamku XIII w. W okresie zimowym do dyspozycji narciarzy oddana jest nowoczesna, czteroosobowa kolej krzesełkowa, dla początkujących wyciąg orczykowy, a dla dzieci wyciąg „dywanowy”. Jeśli tylko temperatura będzie na tyle niska, że można będzie włączyć  system sztucznego naśnieżania na stoki to jazda na nartach czy snowboardzie będzie jak najbardziej możliwa. Dodatkowo trasy narciarskie są oświetlone dzięki czemu możliwa jest również jazda w godzinach wieczornych. Znajduje się tutaj również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz punkt serwisowy. Dla mnie wprawionych narciarzy, zarówno tych młodszych jak i dorosłych, działa szkoła narciarska oraz snowboardowa.

Łatwo znajdziesz tutaj interesującą ofertę korzystając z inteligentnej wyszukiwarki dostępnej praktycznie na każdej stronie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę szukaną frazę, a ona pokaże Ci co mamy dostępnego.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.