Sylwester w Białce Tatrzańskiej

Sylwester w Białce Tatrzańskiej czyli oferty wyjazdów pobytowych w Polsce. Szeroka baza ofert wypoczynkowych w Polsce i za granicą dla każdego.

To podhalańska, malownicza wieś położona nad rzeką Białką, która jest jedną najczystszych i najpiękniejszych tatrzańskich rzek. Stąd blisko jest do Tatr Polskich i Słowackich. Zaledwie 20 km od Zakopanego i 15 km od Nowego Targu. Jednym z piękniejszych szlaków turystycznych jest Wierchowa Droga, która zwana jest również Drogą Królewską, a prowadzi przez białczańskie wierchy. Zima w Białce Tatrzańskiej trwa stosunkowo długo. Uprawiać tutaj możemy narciarstwo zjazdowe i biegowe. Stoki narciarskie są łagodne, a trasy szerokie. W sumie występuje tutaj ponad 20 wyciągów,  zarówno krzesełkowe jak i orczykowe czy talerzykowe. Jest to idealne miejsce nie tylko dla narciarzy i snowboardzistów, ale dla każdego turysty, który chce cieszyć się górskim powietrzem, klimatem i pięknymi widokami.

Cała przyjemność świętowania Nowego Roku polega na tym aby były tańce, dobra muzyka, super jedzenie i najlepsze towarzystwo. Jeśli znudziły Ci się już domówki to czas najwyższy spróbować czegoś nowego. Dzięki temu nie będzie zmęczenia po godzinach spędzonych na przygotowaniach i gotowaniu przez nocą sylwestrową. Jedyne co musisz zrobić to przygotować najlepszą kreację i makijaż, spakować kilka potrzebnych rzeczy i czekać na zabawę sylwestrową w jednej z proponowanych przez nas ofert. Może to być pobyt w hotelu w dowolnej części Polski lub zabawa na ulicach w jednym z europejskich miast. Dzięki temu przeżyjesz najlepszy Nowy Rok jakiego do tej pory byłeś uczestnikiem.

Tutaj znajdziesz ofertę dla siebie. Dlatego nie zwlekaj i zacznij przeglądać propozycje jakie dla Ciebie mamy!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.