Międzyzdroje Wypoczynek

Międzyzdroje Wypoczynek czyli oferty wyjazdów pobytowych w Polsce. Szeroka baza ofert wypoczynkowych w Polsce i za granicą dla każdego.

Międzyzdroje położone w województwie zachodniopomorskim, na wschód od Świnoujścia. Ze Wzgórza Kozierowskiego najlepiej widać  panoramę miasta. Na atrakcyjność kurortu wpływ mają przepiękne położenie, pomiędzy szeroką plażą z wysokim brzegiem klifowym, a leśnymi połaciami Wolińskiego Parku Narodowego. Każdego roku miasto to przyciąga kilkaset tysięcy turystów. Znajdziesz tu m. in. czyste wody Zatoki Pomorskiej, piękne krajobrazy, korzystny mikroklimat o właściwościach leczniczych oraz dziką przyrodę. Międzyzdroje funkcjonują głównie w okresie letnim. Poza sezonem, który trwa tutaj od maja do września, musisz być przygotowany na to, że część atrakcji może być nieczynna.

Najsłynniejszą atrakcją miasta jest Aleja Gwiazd, gdzie najsłynniejsi polscy artyści zostawiają swój odcisk dłoni. W Gabinecie Figur Woskowych możesz zobaczyć okazała kolekcję figur woskowych prawdziwych postaci oraz bohaterów animowanych seriali. Warto odwiedzić również molo, które posiada status przystani morskiej, a jego długość to prawie 400m. Widać z niego część polskiego wybrzeża oraz gazoport w Świnoujściu, a gdy poczujesz głód to szybko zaspokoisz go w licznych punktach gastronomiczno-usługowych. Kolejnymi atrakcjami są Oceanarium i Planetarium.

Oczywiście jest tutaj mnóstwo innych punktów, które koniecznie musisz zobaczyć!

Tutaj znajdziesz ofertę dla siebie. Dlatego nie zwlekaj i zacznij przeglądać propozycje jakie dla Ciebie mamy!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.